Biodroga


Tyrimai ir inovacijos


GROŽIO INŽINERIJOS IR ODOS BIOLOGINIŲ YPATUMŲ HARMONIJA

NAUJAUSI TYRIMAI
Mūsų institute atliekami tyrimai ir plėtra leidžia kurti produktus remiantis naujausiais moksliniais tyrimais ir žiniomis. Inovatyvios biotechnologinės kosmetikos sudedamosios dalys, harmoningai derinamos su naujausiais veikimo principais, leidžia visiškai naujai pažvelgti į odos priežiūrą.

SKAIDRUMAS IR EFEKTYVUMAS
BIODROGA instituto darbuotojai teikia didelę reikšmę nepriklausomam sukurtų produktų vertinimui. Todėl naujų produktų sudedamosios dalys analizuojamos nešališkoje ir nuo gamintojo nepriklausomoje interneto svetainėje www.cosmeticanalysis.com

REIKŠMINGI VEIKLOS REZULTATAI
Geri instituto veiklos rezultatai patvirtina BIODROGA produktų kokybę. Visus produktus patikimai testuoja nepriklausomi dermatologijos institutai.
TOBULA ODOS PRIEŽIŪRA - MŪSŲ AISTRA

SAUGUMAS IR KOKYBĖ
Mūsų kuriami produktai yra arčiausiai jūsų. Todėl produktų kokybė ir tai kaip oda juos toleruoja yra svarbiausias mūsų prioritetas. BIODROGA institute prabangiausi ingredientai derinami su itin veiksmingais aukštųjų technologijų komponentais. Produktai tiriami, vystomi ir gaminami mūsų laboratorijoje Baden Badene. Mokslininkai ir dermatologai nuolat tikrina visas žaliavas, atlieka patikimumo, odos toleravimo ir efektyvumo testus ir skrupulingai stebi visą veiklą.

INOVACIJOS DIDESNIAM PRODUKTŲ VEIKSMINGUMUI SU NAUJUOJU BIOACTIVE COMPLEX
Sisteminės priežiūros linijos produktus be specialių sudedamųjų dalių papildo unikalus ingredientų kompleksas. Šis inovatyvus Bioactive Complex komponentas sustiprina produkto veiksmingumą bei leidžia maksimaliai pritaikyti bet kokiems odos poreikiams. Šis komponentas suteikia mūsų produktams neprilygstamą išskirtinumą.
TAIP - Bioaktyvios veikliosios medžiagos, prabangios tekstūros ir kvapai, patikrinta dermatologų.
NE - Parabenai, mineralinis aliejus ir gyvulinės kilmės ingredientai.

APDOVANOJIMAI
Mes nuolat žengiame koja kojon su laiku! BIODROGA prekinio ženklo sėkmę lėmė nuolatinis tobulėjimas ir pažangiausios odos priežiūros produktų inovacijos. Nuo 2000-ųjų metų rinkai pristatėme daug įvairių, inovatyvių odos priežiūros produktų su naujausios kartos sudedamosiomis dalimis. Mes didžiuojamės, jog keletas mūsų naujausių atradimų buvo įvertinti garsių grožio institucijų ekspertų.

KELETAS BIODROGA INSTITUTO TARPTAUTINIŲ APDOVANOJIMŲ:
• Suomija, 2016 m. – The Best of its Kind Award
• Australija, 2016 m. – specialistė, dirbanti su BIODROGA, gavo metų grožio terapijos specialistės apdovanojimą
• Vokietija, 2012 m. – SPA Diamond Award
• JAV, 2010 m. – LNE & SPA 2010 Best Award
• Estija, 2010 m. – Cosmopolitan Beauty Award