Biodroga


sėkmės istorija


1959 / PREKĖS ŽENKLO GIMIMAS

Firmos įkūrėjas Walter Friedmann 1939 m. atidarė pirmąjį savo grožio saloną Potsdame. Iš pradžių jis plėtojo SANS SOUCIS dekoratyvinės kosmetikos produktus. Sugrįžęs į savo gimtąjį Baden Badeną 1959 m. jis sukūrė pirmąją pilną kosmetikos produktų seriją. Taip gimė mintis apie pirmąją sisteminę odos priežiūros produktų liniją.
1965 / PAŽANGŪS NAUDOJIMO METODAI IR SISTEMINĖ ODOS PRIEŽIŪRA

6-ojo dešimtmečio viduryje prekinis ženklas tapo nepriklausomas ir lyderiaujantis kosmetikos rinkoje. Atsidavęs kosmetologas Walter Friedmann sukurdavo vis naujus, dar veiksmingesnius produktus ir odos priežiūros sistemas. Jis nuolat ieškojo pažangių odos priežiūros technologijų ir naudojimo metodų. Taip buvo sukurtas rankinis masažinis prietaisas su šepetėliais ir pristatytas „cobo“ –cosmetic boy – vardu.
1970 / NAUJOVĖS IR KREMAS 2000

BIODROGA tampa pirmuoju prekiniu ženklu, naudojančiu tirpų kalogeną, ir pristato rinkai BIODROGA 2000 produktų seriją. Šie produktai tampa ypač populiarūs grožio rinkoje. Holivudo grožio salonai tampa ištikimais BIODROGA klientais, o Persijos karalienė Soraya atvyksta į Baden Badeną, kad galėtų pasilepinti kosmetologo Friedmann Haus der Schönheit („grožio namuose“).
1980 / INOVATYVI VEIKLIOJI MEDŽIAGA REPAIR COMPLEX

BIODROGA pradeda naudoti naujos kartos veikliąją medžiagą Repair Complex ir išleidžia produktų seriją BIO REPAIR. Ši nauja veiklioji medžiaga ir jos veikimo būdas sužavėjo grožio profesionalus visame pasaulyje. Produktų linija buvo vis labiau plėtojama ir šiandien rinkoje žinoma kaip REPAIR & CELL PROTECTION linija.
1994 / BIODROGA LAIMI LES NOUVELLES ESTHETIQUES ĮSTEIGTĄ KOSMETIKOS OSKARĄ UŽ IŠSKIRTINĘ PRODUKTŲ KOKYBĘ

Nuo šio momento ypač daug dėmesio skiriama naujoms odos puoselėjimo koncepcijoms.
1997 m. pristatomas BIODROGA ENERGY ACTIVATOR ir profesionaliam naudojimui skirtas Biodroga odos priežiūros metodas. Suformuojamas pagrindinis principas, jog visos medžiagos gali būti paverčiamos energija.
2012 / BIODROGA SĖKMINGAI SUKURIA DUKTERINĮ ŽENKLĄ BIODROGA MD

Ši aukščiausios klasės dermaceutinė kosmetika buvo kuriama bendradarbiaujant su pripažintais medikais bei mokslininkais. Produktų sudėtys, kuriamos naudojant aukštųjų technologijų pagalba gaunamus ingredientus. Sukūrus Cellmed metodą, produktai apjungti į koncepciją, leidžiančią tikslingai spręsti įvairias odos problemas.